درباره ما

شرکت آریز رنگ نماینده انحصاری شرکتهای Diotrol و Diolin سوییس در ایران


شرکت صنایع شیمیایی آریز رنگ در سال 1378 با شماره 2014 به ثبت رسیده است. این شرکت فعالیت خود را بصورت کاملا تخصصی در زمینه تولید و بازرگانی پوششهای صنایع چوب آغاز نمود.
استفاده از بهترین مواد اولیه، پیشرفته ترین ماشین آلات تولید، واحد مجهز و مجرب R&D و بسته بندی مناسب و زیبا باعث شد تا محصولات این شرکت مورد استقبال و عنایت مصرف کنندگان عزیز قرار گرفته و پس از گذشت زمانی نچندان طولانی علاوه بر تامین نیازهای داخلی به برخی از بازارهای خارجی نیز راه پیدا کند.
احترام به حقوق مصرف کننده و توجه ویژه به انتقادات و پیشنهادات سازنده بهمراه کیفیت عالی سر لوحه کار و رمز موفقیت شرکت آریز رنگ بوده است.

این شرکت با توجه به نیازهای موجود در بازار ایران در مرحله اول اقدام به تولید طیف کامل رنگهای صنایع چوب بر پایه نیتروسلولز و رزینهای شورت اویل نمود و محصولاتی مانند انواع نیم پلی استر، پلی استر ایستاده، سیلر، کلر، انواع بتونه فوری، مجموعه کامل رنگهای فوری و انواع تینر را به بازار عرضه کرد که مورد استقبال عام قرار گرفت.

در مرحله بعد در سال 1387 با عنایت به نیاز مبرم کشور به مجموعه رنگهایی که بتوانند چوب را در محیط بیرون و در معرض آب و آفتاب و شرایط جوی نگهداری کنند، آریز رنگ موفق شد برای اولین بار در خاور میانه نمایندگی انحصاری شرکتهای بزرگ دیوترول و دیولین سوییس را در این زمینه بدست آورد.
مجموعه محصولات متنوع و بی نظیری که تحولی عظیم و بنیادی در سیستم رنگهای صنایع چوب و به تبع آن در صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایجاد خواهد نمود.
بی شک کسب تندیس افتخار همایش بین المللی صنعت ساختمان از دست وزیر محترم مسکن و شهرسازی در سال 1388 گواهی بر این مدعا می باشد.

شرکت دیوترول با بیش از هفتاد سال سابقه یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکتهای رنگسازی اروپا بوده و محصولات خود را بر پایه روغنها و رزین های گیاهی تولید می کند. این محصولات دارای آخرین استانداردهای کیفیت در اروپا و جهان بوده و دارای ویژگیهای منحصر به فرد بسیاری است که هر یک به تنهایی می تواند ملاک انتخابی درست باشد.

مقاومت بسیار بالا در برابر آب
استفاده از این رنگ چوب را به محصولی ضد آب و قابل شستشو تبدیل می کند بطوریکه می توان از آن در ساختار داخلی سونا، حاشیه استخرها و حتی سازه های چوبی داخل قایقها استفاده کرد.

مقاومت عالی در برابر اشعه UV
مقاومت منحصر به فرد این رنگ در برابر اشعه UV خورشید به گونه ای است که می توان دریچه ای جدید به نام استفاده از چوب در نمای ساختمان و محیط های باز، گشود. تاثیرات مخرب اشعه UV همواره ما را برای استفاده از چوب در فضا های باز و نمای ساختمان دچار تردید می کرد، اما امروز به لطف وجود مقاومت فوق العاده محصولات دیوترول در برابر اشعه UV ، می توانیم به بسیاری از آرزوهای خود دستیابی پیدا کنیم.

مقاومت کامل دربرابر میکروارگانیسمها
این رنگ آنتی باکتریال است و از رشد هرنوع میکروارگانیسمی درسطح چوب جلوگیری می کند.

کاملا بدون بو
این محصولات کاملا بدون بو هستند و سرعت خشک شدن مناسبی دارند بنابراین در محیطهای بسته نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

پوشش بسیار بالا
هر لیتر از این محصول مساحتی بالغ بر 10 متر مربع را به راحتی پوشش می دهد.

رنگهای زیر نما، پوششی و آنتیک
این محصولات در 3 گروه تولید می شوند و تمام نیازهای مصرف کننده را بر حسب نوع سلیقه، سفارش و سطح کار براورده می سازند.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
شرکت صنایع شیمیایی آریزرنگ (سهامی خاص)
نوع فعالیت :
تولید کننده، وارد کننده، صادر کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
نماینده انحصاری شرکتهایDiotrol و DioLiN سوییس ، رنگهای ضد آب، ضد آفتاب و آنتی باکتریال چوب ، مورد استفاده در آلاچیق، پرگولا، نمای چوبی ، سونای خشک، خانه چوبی، مبلمان باغی
نوع مالکیت :
شرکت سهامی خاص
سال شروع فعالیت :
1378
نام شخص مسئول :
مهندس محسن براتی

جدیدترین اطلاعات "شرکت صنایع شیمیایی آریزرنگ (سهامی خاص)" را دریافت کنید:

 
شرکت صنایع شیمیایی آریزرنگ (سهامی خاص)
[قم]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : نماینده انحصاری شرکتهایDiotrol و DioLiN سوییس ، رنگهای ضد آب، ضد آفتاب و آنتی باکتریال چوب ، مورد استفاده در آلاچیق، پرگولا، نمای چوبی ، سونای خشک، خانه چوبی، مبلمان باغی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 025-37303211
بروز رسانی 7 هفته قبل